Kvalita i bezpečnost – vypínače Schneider

Je zcela jisté, že vypínače v moderní domácnosti již nesplňují pouze designovou funkci, ale důležité je také to, jak jsou bezpečné a jak plní svou hlavní úlohu. Toto malé zařízení se stará o zapojení určitého elektrického zařízení do obvodu, přičemž je třeba, aby splňoval jisté bezpečnostní požadavky. Jinak by mohlo dojít k úrazu či dokonce smrti po kontaktu s elektrickým proudem.rozsvícená lampička
Vypínače Schneider Lightpark tyto bezpečnostní požadavky splňuje s přehledem. Nemusíte se tedy obávat nečekaného elektrického výboje či jiného nebezpečí. Na bezpečnost užívání je zde kladen vysoký důraz stejně jako na kvalitu výrobků. Jednotlivé produkty jsou důkladně testovány, takže na trh se dostanou skutečně pouze bezpečné kousky. Se svým širokým sortimentem (termostaty, žaluziové ovladače, různé spínače, anténní, telefonní, datové, televizní, rádiové a další zásuvky, stmívače, …) se tato společnost postará o celkové řešení elektroinstalace u vás.
Nejrozšířenější řadou vypínačů této firmy je Unica, která nabízí komplexní řešení elektroinstalačních přístrojů. Nabízena je hned v několika designech: Basic, Quadro, Colors, Allegro, Plus, Top či Systém. Tato řada nabízí spoustu možností využití s jistotou skvělého vzhledu.starý vypínač na rohu zdi
Aby byl přístroj kompletní, musí obsahovat tři části. První z nich je montážní rámeček, tedy to, co zůstane skryto ve zdivu. Na něj se pak ukládá mechanismus v podobě samotného tlačítka, kterým se vlastně zařízení ovládá. Vše pak upevní a celkový design zkrášlí krycí rámeček s možností spousty barev a nově také materiálů. Plastové provedení bylo totiž rozšířeno o přírodní materiály (dřevo, kov, břidlice), které celkovému vzhledu dodají na estetičnosti a originalitě.
Nejen vypínače, ale všechny výrobky společnosti Schneider Electric jsou využívány v domácnostech a firmách po celém světě. Jejich vysoká kvalita totiž zaručuje dlouhověkost a jejich nadčasový vzhled zase zajistí, že po čase nebudou působit zastarale. A pokud se vám přece jen zachce jiného vzhledu? Jednoduchou výměnu zvládnete za pár minut.