1 kilo za devět korun!!


Nedávno jsme zahlédli na jedné skupině naprosto ostudný příspěvek jedné z podobných autorek, které se doslova našly jako velké podnikatelky v prodávání levných sladkostí na internetu. Grafická zrůdnost, která na nás byla vyplivnuta, byla opravdu k opovržení od samého začátku, a přitom se může jednat skutečně o zázračné přivýdělky z domova. Malé batole, držící palec nahoře s fedorou (nejtrapnějším typem klobouku) s několika odrážkami. Celé zvěrstvo bylo zakončeno informací, že nejen maminka si přišla na pár „korunek“, ale synáček zjevně „našel super koťata na pískovišti (nejspíše malé holčičky dalších rádoby podnikatelek)“. Víc klesnout už tyto příspěvky nemohou.

bombony
 

Co je na tom k pozdvižení

Autorky (nenašli jsme ještě žádného muže) nabízejí až podivně levné cukroviny ve velkých pytlích za dobré ceny, na internetu a s úsměvem na rtech. Výrobní cena takových cukrovinek, které běžně dostáváme v obchodech, je minimálně poloviční, ne-li ještě více. Takže teď ještě zbývá zodpovědět otázku, jak se k takovému množství cukrovinek dostaly právě tyto uživatelky – jestli to někde krade z výrobní haly nebo něco podobného. Taky se může jednat o pěkné napodobeniny, které jsou svým složením ještě větší chodící rakoviny než ty v obchodech.

želé

 

Mlsání pro mimísky a tak

Děti k cukru jednou přijdou, nelze je od toho držet věčně. Pokud to nebudete vy nebo prarodiče, budou to ostatní děti a ostatní rodiče a prarodiče. Dítě zkrátka neuchráníte, proto je nutné držet dítě zkrátka do té chvíle, dokud nepochopí, že sladkosti jsou výjimečné součásti běžného jídelničku a ne náhražkou za oběd. Jak je ale vidno, některé maminky jsou schopny pro pár peněz nabízet doslova cukrové bomby z průmyslově zpracovaného cukru, byť jsou všechny non-GMO a all natural. Paradox největšího kalibru.

karamel
 

Výrobek jako takový

Cukrovinky nemusí být špatné, popravdě, pokud už chcete koupit něco podobného na oslavu, tak je lepší nechat si zakázku u těchto podnikatelek než za to zbytečně vyhodit trojnásobek v obchodě. Na druhou stranu, jsou i lepší a kvalitnější a možná i chutnější alternativy.

1 kilo za devět korun!!
4.3 (86.11%)36