Chcete svůj web?

Tím ztracením to není také míněno doslova. Je to míněno tak, že byste rádi propagovali svou firmu, nebo třeba jen sám sebe a své zájmy. Kupříkladu rybáři se rádi chlubí svými úlovky. Nebo také myslivci. Takových lidí je prostě spousta a pokud i vy patříte mezi ně, jistě zvažujete cestu, kterou se pochlubit okolnímu světu a svým známým. Na FB zapomeňte, tam to vidí jen okruh lidí, kteří jsou vašimi přáteli, a to ještě ne všichni, protože FB zasílá zprávy náhodným výběrem.

Stavba webu

Největší jistota je samozřejmě web, tedy přesněji, internetová webová stránka. Tu nenahradíte ani Instagramem, ani ničím jiným. A také je více in říci známému, aby se na váš web podíval. Pokud máte klasickou adresu, třeba své příjmení, tak si ji on lehce zapamatuje a doma se v klidu podívá.

Všechno hezké řeči, říkáte si, ale napsat web je složité a drahé. Nu, ano, není to jednoduchá záležitost, ale s tou cenou to již pravda není.

Nějakou složitostí webu, který se nepíše, ale staví, si ovšem vy sám vůbec nemusíte lámat hlavu. Není nic jednoduššího než oslovit někoho, kdo to umí. Například tvorba webových stránek Brno má skvělé výsledky. Je to rychlé a nemusíte se učit ani HTML, ani kaskády, ani nic jiného. Jen to chce udělat si čas a oslovit někoho z této firmy a oni se vám budou věnovat. S tím časem počítat musíte, nestačí říci jen chci to a to, je lépe ihned napoprvé sdělit svou přesnou představu, barvy, rozložení, lišty a prostě vše, co byste na webu rádi měli a co byste potřebovali. Pak už jen zašlete potřebné materiály, například fotografie skoleného kusu, nebo zánovní motorky a máte vystaráno. Ano, i texty vám k tomu napíší, pokud budete chtít.

Hotová stránka v prohlížeči

Následně se budete moci dívat, jak se váš web stává celkem a stále lepším a lepším. Trvalá spolupráce není problém a vy se už pak jen můžete chlubit vlastní stránkou. No, řekněte, kolik vašich známých ji má? Tak vidíte.