Čištění koberců

Koberce jsou nejen doplňkem do bytu, ale kompletně ho dotváří a dělá příjemně jemnou podlahu. Ať už si vyberete koberec s dlouhými chlupy, nebo krátkými, tak musíte počítat s tím, že během let je potřeba ho čistit i jinak než vysavačem. Firma čištění koberců Praha, se zabývá obnovou starých i nových koberců a po jejich práci jde vidět okamžitý výsledek.

Čištění (4)

Firma se dlouhé roky zabývá čištěním a obnovou koberců a díky této dlouholeté praxe dotáhla svojí práci k dokonalosti. Mimo klasické koberce se firma zajímá také o čištění koberců perských, či vlněných. Samozřejmostí je také čištění velkých ploch, jako jsou kanceláře, komerční prostory a další velké plochy. Jejich prioritou je čištění certifikovanými přípravky značky Prochem, které jsou šetrné, jak k Vašemu zdraví, tak k materiálu koberce. Při čištění dochází také k likvidaci virů, bakterií a v neposlední řadě také alergenů. Vřele se toto očistění doporučuje, pokud je Vaše dítě alergik, nebo astmatik. Čištěním se zbavíte všech alergenů, co se skrývají v koberci, a dítě bude mít lepší dýchatelnost a také nebude trpět rýmou. Další samozřejmostí je také odstranění chlupů od domácích mazlíčků, či nečistoty, které jsou od kávy, či jiného pití.

Čištění

Firma dbá na profesionální proškolení zaměstnanců a zakládá si na jejich kvalitě. Na webových stránkách firmy se můžete podívat na reference zákazníků, kteří služby využili. Díky nim se můžete inspirovat a nechat si vyčistit danou věc ve Vaší domácnosti. Dále zda najdete ceník služeb, který je podrobně rozepsaný. Mezi speciální služby firmy patří třeba čištění matrací, voskování podlah, mytí žaluzií a další služby.

Pokud tedy sháníte firmu, která se postará o Váš koberec, aby vypadal, jak nový, tak se zkuste obrátit na tuto firmu. Zaručeně se Vám jejich výsledek práce bude líbit a budete si je objednávat častěji.