Čistší a zdravější chrup po dentální hygieně

ordinace, zubař, zubřaské křeslo

Kdo by netoužil po krásném a běloskvoucím úsměvu, kterého nedosáhnete nijak jinak, než se zdravým, čistým a bílým chrupem. Základem je samozřejmě čištění zubů minimálně 2x denně a používání doplňkových pomůcek, jako např. ústní voda, zubní nit a mezizubní kartáčky. I tak se ovšem nedopracujete ke 100%nímu vyčištění zubů. Proto přichází na řadu absolvování profesionálnídentální hygieny Liberec. U nás vám poskytneme veškerou potřebnou péči od prvotní konzultace, přes odstranění zubního plaku a pigmentových skvrn, vyleštění zubů, až po nanesení speciální ochranné vrstvy na zuby. Neodkládejte návštěvu ve stomatologickém centru a začněte ještě více pečovat o vaše zuby. U nás se vám dostane maximální profesionální péče, kterou si váš chrup rozhodně zaslouží.

Jak se během okamžiku zbavit nehezkého zubního kamene?
Častým problémem, se kterým se lidi se svými zuby potýkají, je nevzhledný a obtěžující zubní kámen, který může vést k mnoha problémům. Ani pravidelným čištěním se ho nezbavíte, poradí si s ním jen dentální hygienista. Co je vlastně zubní kámen? Je to vlastně zubní plak, který zmineralizoval a vzniká nedostatečným čištěním zubů, nejčastěji na hůře dostupných místech chrupu. Nejčastěji vzniká na dolních řezácích a může vést až k zánětu dásní, paradentóze a často také způsobuje nepříjemný zápach z úst.

Pravidelným absolvováním profesionální dentální hygieny zkrátka získáte bělostnější, zářivější, a především zdravější zuby a nebudete se muset stydět se usmát kdykoliv jen budete mít příležitost. Při naší návštěvě vám zároveň také poradíme se správnou technikou čištění zubů a se zvolením vhodných pomůcek k čištění.

Nebojte se ukázat váš zářivý a zdravý úsměv a usmívejte se na krásný svět kolem nás. Umožní vám to pravidelné návštěvy v našem stomatologickém centru.

žena, zaté naušnice, úsměv, zuby