Co je to ten bulharský Tribulus


Slyšeli jste někdy něco o jistém bulharském Tribulu? Ne, není to žádná tribuna ani tribunál, co by někoho odsuzoval, je to latinský název bylinky jménem Kotvičník. Český název získala podle typického tvaru jejích plodů či stvolů, které připomínají malou kotvičku, a svým způsobem nám i evokují, že právě tam bychom měli zakotvit, pokud potřebujeme výpomoc od matky Přírody.

prášek z kořene adaptogenu

Tribulus terrestris neboli Kotvičník zemní užívají již poměrně znalí a zkušení lidé pro posílení tvorby testosteronu a udržení potřebné tělesné hormonální rovnováhy. Kombinace těchto dvou jevů je zásadní pro fungování zejména mužského organismu, který testosteron potřebuje pro celou řadu situací.

Adaptogenní bylinky

Sport a fyzická aktivita – kupříkladu máte-li v těle málo testosteronu, a to bývá většinou ve stresových situacích, při chronickém stresu a také při nevhodné http://www.abcvyzivy.cz/podpora/kombinace-potravin.htm životosprávě, bude se vám jen velmi obtížně vstávat z postele, natož pak něco dělat. Budete se vysloveně nutit alespoň chodit ven na procházky, a do posilovny vás to rozhodně lákat nebude. Budete nabírat namísto svalové hmoty jen špeky, a jestliže k tomu připojíte vepřový bůček a vychlazenou dvanáctku, můžete si být jisti, že se z vás stane domácí superlenoch.

Sex – je zajímavé, že ačkoli je orgasmus nejkrásnějším životním prožitkem, a kontakt s milující dívkou to ještě prohlubuje, nechá si obrovský počet mužů tuto báječnou příležitost protéct mezi prsty, a díky nesprávnému životnímu stylu o to přichází i v mládí. Může za to opět váš jídelníček a stresové vlivy. Zamyslete se nad tím a začněte s tím něco dělat, dokud je čas. Můžete si samozřejmě vypomáhat tím bulharským Tribulem, který opravdu účinně napomáhá testosteron zvednout, ale nesmíte se nechat stresem převálcovat, musíte se mu postavit a nekompromisně jej zadupat do země. Zároveň skoncujte s fastfoodem a zajděte raději do prodejny zdravé výživy, kde vám poradí, co jíst.