Hotovost pro vás máme připravenou

Rádi byste využili toho, že se v současné době nabízejí na finančním trhu úvěry s velmi nízkou úrokovou sazbou a za výhodných podmínek. Vypravíte se do vaší banky a zažádáte o úvěr. A přijde velké zklamání. Máte záznam v registru dlužníků, o kterém jste neměli ani tušení. Navíc záznam, který je už staršího data a na vaši schopnost splácet nemá nejmenší vliv.

mince na dlani

Když za vámi banka zavře dveře, vypravte se tam, kde jsou dveře otevřené pro každého. Záleží nám na spokojenosti našich klientů, a proto vždy navrhujeme individuální plán, řešení finanční situace. Naše podmínky se výší úrokové sazby nikterak neliší od těch, které jsou běžně bankami nabízeny. My však úspěšným žadatelům o úvěr umožníme naprostou svobodu a flexibilitu. Kdykoliv je možné úvěr splatit v plné výši, nebo refinancovat u partnera, kterému byste v budoucnu dali přednost. Nebankovní hypotéky si zamilujete!

Konsolidace půjček je snadná

V mnoha médiích a reklamních kampaních už jste zaslechli o možnosti konsolidovat půjčky. Když však přijdete žádat o takovou možnost do banky, velmi často narazíte na celou řadu problémů. Někdy nemáte odpovídající příjem, někdy nejsou spokojeni s vaším věkem a velmi často bývá problémem zápis v registru dlužníků. A to i v případě, že vznikl pouhým nedopatřením a před mnoha lety. My takto striktní pravidla nemáme!

dva zákoníky

Víme, že každá finanční situace je specifická a záleží nám na tom, abychom klientům nabídli co nejlepší podmínky. K tomu nám slouží především individuální přístup a pečlivé posouzení finanční situace každého klienta. I když jinde vám řekli, že ve vaší situaci není konsolidace půjček možná, zkuste se zeptat u nás. Stačí, když vyplníte kontaktní informace do jednoduchého formuláře a naši specialisté už se postarají o zbytek. V naší péči budete spokojeni a již brzy se můžete těšit na velmi výhodné podmínky splácení!