Ideální dárek pro blízké

Hledáte ideální dárek pro rodiče na výročí nebo ke kulatým narozeninám? Pořiďte jim krásný pobyt na jižní Moravě. Oblast rozsáhlých vinic, kouzelných sklípků a jedinečné přírody. Vyzkoušejte na vlastní kůži pohostinství na Moravě. Spousta dobrého jídla a pití. Darujte víkendový nebo prodloužený pobyt v Mikulově. Krásné město s dlouholetou historií a krásnými památky. Hotel v Mikulově nabízí moderní a elegantní ubytování ve třech typech pokojů.

Rodinné pokoje, Standard a Deluxe.

  • Rodinné pokoje jsou určeny pro skupinu přátel nebo pro větší rodiny, které mají rádi prostor. Pokoje jsou dostatečně velké a komfortní. Mají samostatnou ložnici, obývací pokoj a kuchyňský kout. Pokoje jsou vybavené vysoušečem vlasů, televizí, trezorem a připojením na Wi-fi. Když přijedete se svým čtyřnohým mazlíčkem, rádi vám připravíme pelíšek, aby si měl kde odpočinout.
  • Deluxe pokoje jsou pro ty, co si chtějí dopřát něco na víc, ať už se jedná o terasu nebo klimatizaci. Jedná se o prostorné pokoje s vysokým komfortem a moderním designu. Pokoje jsou vybavené televizí, minibarem, trezorem a vysoušečem vlasů. Samozřejmostí je Wi-fi. Na pokojích budete mít připravené pohodlné župany na přechod do wellness centra. Tyto pokoje mají krásný výhled na dominanty Mikulova nebo pálavské vinice.
  • Pokoje Standard jsou zařízeny v romantickém stylu. Jsou pohodlné a vybaveny minibarem, trezorem, televizí, Wi-fi a vysoušečem vlasů.

pohled na krajinu pálavských vrchů

Součástí hotelového vybavení je wellness centrum a pivovarská restaurace s letní terasou, vinárna, vinný sklep a soukromý pivovar. Na své si tu přijdou milovníci vína i piva. Můžete ochutnat moravská místní vína a speciální pivo Galant. Tento druh ubytování je vhodný k odpočinku a nabrání nových sil. Rodiče si ubytování užijí a budou nadšení.

Mikulov

Mohou si projít místní památky, mezi které patří zámek Mikulov, Svatý Kopeček nebo Kozí Hrádek.