Kolik sexuálních partnerek muži vystřídají?

Muži jsou samci, ale jsou i lovci. A jejich přirozené pudy jich nutí k tomu, užívat si všeho, co k jejich sexualitě patří. To znamená, že nevěnují pozornost pouze ženám jako bytostem, bez kterých by nedokázali žít, ale i sexu, kterého potřebují mít dostatek.

muž u nohou

Vystřídají několik partnerek, kým se dostanou k ty pravé

Nepopíratelný fakt. Jen málokdy se stane, že první sexuální partnerka, se kterou muž přijde do styku, se stane jeho jedinou a životní láskou. Většinou jejich první sex za moc nestojí. Díky nulovým zkušenostem ještě nemají tušení o tom, kam až jejich sexualita může směřovat a do jaké míry může být o něco více dynamičtější. Proto mají touhu vystřídat několik žen a porovnávat jich mezi sebou v posteli.

Mimo jejich pudy v sexuálním životě, jich může překvapit cit, kterým dávají přednost ženy. Je to láska a nelze vyvrátit skutečnost, že sex, který je s ní „jedna ruka“, je daleko intenzivnější, více procítěný a má podstatně vyšší úroveň než kdejaké „bokovky“.
zasněný pár

Našli jste tu pravou? Sex s ní můžete vždy zdokonalit!

Jestli se obáváte představy, najít si jednu ženu na celý život, se kterou budete časem prožívat stereotyp, a to i v posteli, zřejmě netušíte, jak moc se pletete. Sex se stejnou ženou, která se stane vaší životní láskou má několik výhod, kterých můžete dosáhnou pouze v případě, že ji najdete.

•       Můžete spolu vyzkoušet několik poloh a míst, které vás ze zažitého dění v posteli vytrhnou.

•       Odvážete se, více uvolníte a zjistíte, že styk se známou tváří, kterou milujete je vše, co si můžete od života přát.

•       Nebudete si dávat vysoké cíle, dokázat jí, že jste alfa samec i v posteli, ale prožijete sexuální styk s někým, s kým se cítíte dobře a dle toho přizpůsobíte i všechny vaše představy o intimním životě.

Ženy neřeší, jestli máte za sebou dlouholetou zkušenost s několika jinými ženami, bohatě jim postačí, když budou vědět, že jste si prošli i jinou zkušeností než s jenom nimi, ale zakotvili jste v přístavu, ze kterého už nebudete mít potřebu uhýbat někam jinam. Taktéž jim tím dáte pocítit, že jste našli konečně tu pravou, která vám ty předešlé už vymaže ze života.

Kolik sexuálních partnerek muži vystřídají?
4.2 (84%)10