Kolik sexuálních partnerek muži vystřídají?

Muži jsou samci, ale jsou i lovci. A jejich přirozené pudy jich nutí k tomu, užívat si všeho, co k jejich sexualitě patří. To znamená, že nevěnují pozornost pouze ženám jako bytostem, bez kterých by nedokázali žít, ale i sexu, kterého potřebují mít dostatek.

muž u nohou

Vystřídají několik partnerek, kým se dostanou k ty pravé

Nepopíratelný fakt. Jen málokdy se stane, že první sexuální partnerka, se kterou muž přijde do styku, se stane jeho jedinou a životní láskou. Většinou jejich první sex za moc nestojí. Díky nulovým zkušenostem ještě nemají tušení o tom, kam až jejich sexualita může směřovat a do jaké míry může být o něco více dynamičtější. Proto mají touhu vystřídat několik žen a porovnávat jich mezi sebou v posteli.

Mimo jejich pudy v sexuálním životě, jich může překvapit cit, kterým dávají přednost ženy. Je to láska a nelze vyvrátit skutečnost, že sex, který je s ní „jedna ruka“, je daleko intenzivnější, více procítěný a má podstatně vyšší úroveň než kdejaké „bokovky“.
zasněný pár

Našli jste tu pravou? Sex s ní můžete vždy zdokonalit!

Jestli se obáváte představy, najít si jednu ženu na celý život, se kterou budete časem prožívat stereotyp, a to i v posteli, zřejmě netušíte, jak moc se pletete. Sex se stejnou ženou, která se stane vaší životní láskou má několik výhod, kterých můžete dosáhnou pouze v případě, že ji najdete.

•       Můžete spolu vyzkoušet několik poloh a míst, které vás ze zažitého dění v posteli vytrhnou.

•       Odvážete se, více uvolníte a zjistíte, že styk se známou tváří, kterou milujete je vše, co si můžete od života přát.

•       Nebudete si dávat vysoké cíle, dokázat jí, že jste alfa samec i v posteli, ale prožijete sexuální styk s někým, s kým se cítíte dobře a dle toho přizpůsobíte i všechny vaše představy o intimním životě.

Ženy neřeší, jestli máte za sebou dlouholetou zkušenost s několika jinými ženami, bohatě jim postačí, když budou vědět, že jste si prošli i jinou zkušeností než s jenom nimi, ale zakotvili jste v přístavu, ze kterého už nebudete mít potřebu uhýbat někam jinam. Taktéž jim tím dáte pocítit, že jste našli konečně tu pravou, která vám ty předešlé už vymaže ze života.