Několik rad mužům pro spokojené manželství

Jedním z předpokladů šťastného manželství je souhra mezi partnery. Co se rozumí souhrou? Vlastně se jedná o více faktorů, a to: Souznění, porozumění, pochopení jeden pro druhého, neděláte si nároky na partnera, umíte spolu komunikovat, ale i mlčet.
Je toho docela dost. A nyní si to proberme, milý muži, postupně.
Na počátku manželství mívají oba partneři tak trochu „zaslepené“ oči láskou a nedorozumění až tak moc neřeší. Vaše novicka manželka bez odmluvy sklápí záchodové prkénko, vyšťourá z pod sedačky pohozené ponožky, oddaně sbírá vaše svršky po celém bytě a hází do pračky. Vězte, že ale 100x nic umořilo i osla!
líbání na cestě
Neřešené problémy jednou vykrystalizují a hádky jsou na denním pořádku. Proto nenechávejte vše dojít až tak daleko, jistě, hádka jednou za čas pročistí vztah, ale musí se jednat o konstruktivní hádku.
A jak dojít spokojenému a plnohodnotnému vztahu? Především musíte manželku upřímně milovat. Zde je základ každého vztahu. Oboustranná láska. Jakmile totiž sejmete z očí růžové brýle, teprve pak začínáte ten pravý manželský život. Pakliže je vztah postaven na vzájemné lásce a úctě, máte zpola vyhráno.
Muži, buďte galantní ke svým ženám. Zdá se to možná starousedlické, ale pravidla slušného chování stále platí. Chvalte svou ženu, dotýkejte se jí. Nejde „jen“ o sex, ten je určitě ve vztahu důležitý, ale právě ony nepatrné dotyky tvrdí manželství. Nikdy neodejděte z domova, aniž byste ji objali anebo alespoň políbili. To samé platí i při návratu ze zaměstnání. Obejmutí by mělo být pevné, může být i krátké anebo podle vaší chuti. Pohlaďte ji po vlasech, po zádech, vymyslete si sami, jaké dotyky a kde. Neměly by souviset se sexem – prostě jen tak.
ruce novomanželů
Lidé se totiž v této uspěchané době míjejí a málo se dotýkají, tak tu statistiku vylepšete! A vystartujete své manželství k výšinám, obzvláště, když dovedete dát najevo, že ta vaše je nejlepší na světě! Poděkujte za výtečný oběd a nezapomeňte chválit, chválit, chválit. A když s železnou pravidelností obdarujete svou manželku květinou u příležitosti jejího svátku či narozenin, anebo pozváním na romantickou večeři při svíčkách u příležitosti vašeho společného výročí, vězte, že bude vaší oddanou manželkou.