Poznejte krásné Irsko

Pokud rádi cestujete, milujete nádhernou, úchvatnou panenskou přírodu a momentálně přemýšlíte, do jaké země se vydat, už nemusíte přemýšlet dlouho. Pokud vás láká nádherná příroda, útesy, máte rádi dlouhé procházky, turistiku a poznávání přírodních zajímavostí, pak věřte, že je pro vás Irsko jako stvořené.
cesta k majáku
V Irsku na vás čeká spousta krásných a zajímavých míst .
RÁJ PRO PIVAŘE
Irsko je pověstné tím, že je zemí piva. Pro to i ti, kteří milují tento zlatavý mok, se kvůli němu do Irska často vydávají. Pokud se tedy vydáte na pobyt do Irska, ani vy byste neměli vynechat ochutnávku některého z rozmanitých druhů oblíbeného zlatavého moku.
Ochutnat nové věhlasné druhy piva se vám v Irsku rozhodně vyplatí. Proto byste při návštěvě Irska neměli vynechat nějaký ten pivovar nebo hospůdku. Nechte se pohltit večerní atmosférou, bujarými oslavami a setkáním s přáteli u sklenice vychlazeného piva.
krajina v Irsku
Jaká piva můžete v Irsku ochutnat?
§ Guinness Foreign Extra Stout (na toto pivo jsou Irové právem hrdí, jde o tmavé pivo s nasládlou chutí)
§ Brehon Blonde (má zlatou, téměř čirou barvu, střední hořkost a je příjemně svěží)
§ Beoir Chorca (tmavé pivo výrazné kávové chuti, s vyšší hořkostí)
§ Franciscan Well Rebel Lager (pivo zlatavé barvy, jemně chmelové kořenité chuti)
§ Franciscan Well Purgatory Pale Ale (pivo čiré zlatavé barvy, výrazně chmelové chuti)
Irsko samozřejmě stojí za návštěvu nejen pro pivní speciály, ale i pro svoji nádhernou přírodu, která vás uchvátí svou rozmanitostí a krásou. Pro Irsko jsou typické pastviny, skaliska a pole. Zajmou vás také třeba rašeliniště, skalní brány a jeskyně.
V Irsku se dá strávit báječná poznávací i pobytová dovolená, která bude předčit vaše očekávání. V této zemi budete mít stále co poznávat a nudit se tam rozhodně nebudete.