Pračka, kterou spustíte mobilním telefonem

S inteligentní pračkou není žádný problém zapnout ji na dálku mobilním telefonem.  Program navolíte jednoduše také přes mobil a na dálku pračku zapnete. Nejmodernější pračky je možné totiž na dálku ovládat pomocí chytrého mobilního telefonu s Androidem. Postačí pouze, když si stáhnete do svého mobilního telefonu speciální aplikaci, a hned můžete odkudkoliv na své pračce zkontrolovat:
·         fázi pracího cyklu během praní prádla
·         zjistit čas, který zbývá do konce praní
·         spustit, anebo přerušit prací program
otočný knoflík

Dokonce ani není třeba, abyste sami navolili prací program, tato inteligentní pračka to dokáže zcela sama, na základě několika senzorů. Speciální funkce, které jsou nastavené v aplikaci, postupně analyzují informace o prádle v pračce.
·         To znamená, že podle míry zašpinění připraveného prádla v pračce:
·         Sama navolí potřebné množství vody a pracího prostředku.
·         Jakmile pračka vyhodnotí potřebné informace, sama zvolí optimální prací cyklus, teplotu, čas, máchání, a dokonce i rychlost otáček během ždímání.
·         Mimoto prací prášek, aviváž a ani gel není třeba doplňovat při každém praní. Pouze stačí, když je jednou za čas doplníte do pračky. Pračka vás na případnou nutnost doplnění pracích prostředků sama a včas upozorní.
·         Pokud je při pracím programu potřeba, pračka si prací prostředky i aviváž uvolňuje v dávkách do bubnu sama za pomoci speciálních programů.
·         Pokud jste navyklí používat při praní prací prášek, postačí jenom vypnout program, který má za funkci automatické dávkování gelu na praní a aviváže. Prací prášek potom jednoduše vložíte k prádlu, přímo do bubnu před praním.
ovládání pračky
Zatímco bude vaše pračka doma prát, vy si můžete v klidu někde nakupovat, anebo si zajít s kamarádkou na kávu. Není třeba se o nic starat. Tato inteligentní pračka vám usnadní práci s praním, ale pokud by tuto pračku někdo softwarově napadl, mohla by rozesílat spamy.