Pro špičkovou kvalitu vody, nejen v bazénu

Některé produkty bazénové chemie jsou přímo určené pro automatické dávkovací systémy. Jedním z přípravků, který spadá do kategorie chemie do bazénu, je mořská sůl.
dívka pod hladinou

§ Pokud zvolíte prvotřídní kvalitu, pak jistě pochází z některé země Evropské unie.
§ Vysokou kvalitou a vysokou čistotou se vyznačuje například ta, která pochází z Portugalska.
Lze ji tedy bez potíží využívat nejen v bazénech, ale i v domácích vanách. Jejím hlavním přínosem je zklidnění podrážděné pokožky. Velkým problémem (zejména zahradních koupališť) bývá zelená nebo hnědá řasa.
§ Není to ale problém neřešitelný.
§ Stačí použít vhodný přípravek, který nás jednoduchým způsobem tohoto problému zbaví.
§ A to tak, že zabrání i jejich dalšímu růstu.
Tyto přípravky, které se řadí mezi biocidní, se musí používat bezpečně.Je tedy nezbytné si nejprve pročíst návod k použití.
vlnitá hladina

Snadná manipulace – dokonalý výsledek

Majitelé bazénů, kteří mají svá koupaliště vybavena bazénovou technologií, využívají k údržbě čistič filtrů.
§ Tento produkt výrazným způsobem prodlouží životnost filtrační náplně dokonce až o dva roky.
§ Tím pádem vám uspoří finanční prostředky i čas.
V KAŽDÉM PŘÍPADĚ ALE MUSÍTE ZABRÁNIT TOMU, ABY SE TENTO PŘÍPRAVEK DOSTAL DO BAZÉNOVÉ VODY. Po jeho aplikaci je tedy nutné vyprat i filtrační náplň.
– Zřejmě nejvyužívanějším produktem takzvané bazénové chemie jsou speciální tablety na bázi aktivního chlóru nebo aktivního brómu.
Bromová chemie se více využívá ve vířivkách, protože je při vyšších teplotách mnohem stabilnější nežli chlór. Při provozu zahradního nebo domácího bazénu je nezbytná kontrola pH. Jestliže je doporučená hranice překročena, pak je nutné ji snížit pomocí speciálního přípravku. Aplikace je velice snadná, ale nezbytná. Na ideální hodnotě pH totiž závisí i správná funkce osobních produktů na ošetřování vody.