Řešení, které vám určitě pomůže

Zanedlouho vás čeká nepříjemný výpadek elektřiny ve firmě, potřebujete zajistit nějakou sportovní akci nebo jen párty pro přátele, ale na to všechno je potřeba elektřina, která na místě určitě nebude? Potom bychom vám mohli nabídnout k pronájmu elektrocentrálu nebo dieselagregát, což bude naprosto skvělé řešení pro takovou situaci.

Možná máte zahradu, kde byste chtěli čas od času něco opravit, potřebujete pracovat s vrtačkou nebo si nařezat dřevo na elektrické pile, případně máte jen elektrickou sekačku a koupit si tu benzinovou není zrovna tou nejlevnější záležitostí.

cable

Takoví pomocníci se hodí také pro okamžiky, kdy je zapotřebí zajistit dostatek energie pro kulturní akce, jako jsou nejrůznější letní festivaly, koncerty na halách, kde by došlo při zapojení veškeré techniky k přetížení a třeba i výpadku, a tak podobně.

Dokážeme vám pomoci, a to za moc dobrou cenu

Od nás můžete očekávat jen ten nejlepší servis. Jsme naprosto spolehliví a na čem se domluvíme, to zkrátka platí. Samozřejmě pravidelně servisujeme veškeré naše kousky, ale kromě pronajímání je také prodáváme, takže pokud byste se po vyzkoušení rozhodli pro vlastní, určitě se na nás můžete obrátit.
bulb

A jak to vlastně funguje? Jen se s námi domluvíte na tom, kolik proudu byste potřebovali získat, na jakém místě bude akce probíhat, a nejlépe říct přesně, na jaké účely bude náš produkt využit. Podle toho společně vybereme optimální kousek. Elektrocentrála diesel bude to pravé. Následně vám ji dopravíme až na místo vaší akce, které nám předem řeknete spolu s datem a také s dobou, na kterou chcete pronájem zajistit. Vše rovnou zapojíme a zprovozníme, abyste neměli žádné starosti s obsluhou. Až budete chtít produkt vrátit, jednoduše zavoláte, my přijedeme, vše odpojíme a uklidíme tak, abyste se nemuseli o nic starat. Dáváme si záležet na vašem pohodlí.