Sex už není co býval?

Pamatujete si na doby, kdy jste se na sebe spolu s partnerkou vrhali už ve dveřích? Nejspíš jsou ty doby dávno pryč, protože jste spolu dlouho, a za těch několik dlouhých let logicky už není vášeň na takové úrovni, jako bývala. Jenže pokud se ze vztahu sex vytratí, může to znamenat i konec celého vztahu. Proto je vždycky dobré sex udržovat. Je jasné že člověk nemládne a tak s věkem mohou přicházet různé zdravotní potíže, a ty mohou mít vliv i na intimitu. Všechno má ale svoje řešení.

kondom na ruce

Mezi největší zabijáky sexu patří poruchy erekce. Pro muže je to velmi ponižující, že nemohou erekce dosáhnout a nebo není tak pevná či dlouhá. Často kvůli tomu skončí nejeden vztah, protože muži se stydí problém přiznat a hlavně řešit. Základem je při takových potížích navštívit lékaře a vyloučit závažné onemocnění. Pokud je vše v pořádku, už je to čistě v rukou muže, jestli s tím bude chtít něco dělat.

banán s polevou

Jak to vyřešit?
Na trhu existuje poměrně velké množství volně dostupných produktů, které slibují zlepšení erekce. Je to vlastně taková Viagra bez předpisu
erectmax.cz. Funguje na principu navození erekce, ale nejde o klasickou Viagru. Ta je dostupná jen na lékařský předpis a má celou řadu vedlejších účinků. Volně dostupné produkty na zlepšení erekce můžete koupit na internetu, kde můžete sehnat například bylinné směsi nebo doplňky stravy, které obsahují kotvičník a arginin. Právě tyto dvě látky se používají k léčbě poruch erekce velmi dlouho a mají velmi pozitivní výsledky. https://www.bechovice-praha.cz/vysledky Pokud vás také trápí nefunkční erekce a nechuť k sexu, volně dostupné přípravky s těmito látkami vám mohou velmi rychle pomoct. Pečujte o svůj intimní život a řešte problémy co nejdříve, protože jedině tak se vyhnete tomu, že se váš vztah rozpadne. Není se za co stydět, tyto potíže trápí naprostou většinu mužů ve středním a pozdějším věku.