Srdce celé domácnosti

Velmi pečlivě jste si zařídili obývací pokoj ve vašem novém bytě či rodinném domě. Dbali jste na to, abyste vybrali pohodlnou sedací soupravu a dostatek křesel. Představovali jste si, jak budete v obývacím pokoji často trávit čas s rodinou a vašimi přáteli. Skutečnost je však zcela jiná.

design

S rodinou se scházíte stále častěji u kuchyňského nebo jídelního stolu, a dokonce si tam zvykli posedět i vaši přátelé, během doby, co chystáte občerstvení. Tráví tam tolik času, že je pak obtížné přesvědčit je o tom, že byste se měli přesunout do obývacího pokoje. Nelamte si s tím hlavu. Rozhodně nejste jediní v podobné situaci. Právě proto dochází v moderních domácnostech k propojení kuchyně, jídelny a obývacího pokoje. Tato nově vzniklá otevřená zóna pak hostí většinu času rodinného života.

Co třeba váš byt? Nebyl by vhodný čas pomýšlet na rekonstrukci? Nová kuchyně vám neudělá jen radost moderním vzhledem. Správné rozmístění spotřebičů a dostatek místa na pracovní desce vám usnadní vaši práci. Příprava jídel je mnohem snadnější, když máte vše umístěné pohodlně na dosah ruky a spotřebiče jsou umístěny v logické návaznosti.

kuchyň luxusní

Do nově upravené kuchyně, kde je pohodlné posezení pro rodinu nebo i pro vaše přátele, budete zvát návštěvy mnohem častěji. A rozhodně nemusí čekat dlouho na pozvání. Realizace nové kuchyně dnes probíhá velmi rychle a s co nejmenším omezením provozu vaší domácnosti. Nejnáročnější částí je zpracování detailního návrhu, aby nová kuchyňská sestava odpovídala vašim potřebám a nárokům. V tom vám velmi pomohou odborní pracovníci a pečlivě zpracovaná vizualizace.

Neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám se vším poradíme a zpracujeme konkrétní nabídku. Jakou dobrotu upečete, nebo které jídlo uvaříte jako první, ve vaší nové kuchyni?