Stylový outfit založený na detailech

Jak všichni víme, šaty dělají člověka. Náš styl a vkus určuje, co si o nás budou lidé myslet, a ať už jsou naše názory jakékoliv, tvoříme si je obvykle na základě dojmu, který získáme ze vzhledu osoby. Není to přitom o tom, kolik za outfit utratíme, ale jak jej umíme volit a kombinovat. Opomínat detaily je v módě téměř smrtelným hříchem, a ti, kdo se vyznají, toto nepřejdou bez povšimnutí. Jak ale vytvořit stylový outfit, a nezruinovat při tom náš rozpočet?

peníze pod košilí

Značka nebo kvalita?

Stále se mezi námi najdou lidé, kteří věří, že když obléknou tričko se známou značkou přes celou hruď, budou vypadat stylově, draze, a na úrovni. Není to však o značce, která určuje naši úroveň, ale spíš o kvalitě, za kterou jsme ochotni si připlatit. Kvalitní a dobře vyžehlená košile působí důstojněji a váženěji, než tričko s velkým nápisem, ať už stálo sebevíc. Stejně tak nepůsobí zrovna nejlépe věci, které jsme koupili za nízkou cenu, a po pár vypráních se párají nitky, nebo jsou na nich žmolky. Také kousky je ideální nechat na domácí nošení, a mezi lidi vyrážet vždy v čistém, a upraveném oděvu.

kožený opasek

Doplňky

Šetřit na doplňcích se také nevyplatí, a to nejen proto, že levný doplněk od toho lepšího pozná téměř každý, ale především proto, že to co nyní ušetříme, se nám v budoucnu nevyplatí. Nekvalitní věci totiž sice stojí málo, ale také málo vydrží. Když investujete do kvality, získáte doplněk, který si můžete užívat delší dobu, a nemusíte pak utrácet za spousty dalších laciných zbytečností. U mužů pak mezi kvalitní doplňky řadíme především stylové hodinky, kožené opasky, či aktovky. Kůže je mnohem lepším materiálem, než koženka, a to proto, že se nezačne po chvíli loupat, a při správném zacházení chvíli i vydrží. Kvalitní opasky z kůže jsou pak nejlepší ty ručně vyrobené, například od Tatiany, které jsou dělané na míru, a tak si neutrhneme ostudu, že nám něco odstává, nebo nepasuje, jak by mělo. U žen pak mezi důležité doplňky řadíme šperky, kabelku, a obuv.