Úprava vody šetrným způsobem

Pro odstraňování nežádoucích vysokých koncentrací vápníku, hořčíku, železa nebo manganu se velice dobře osvědčila regenerační tabletová sůl. Své využití našla jako ideální změkčovadlo v domácích i průmyslových úpravnách vody. Kvalitním zpracováním je možné ji skladovat i delší dobu, a to bez větších nároků na prostředí. Je totiž lisovaná za vysokých tlaků do formy tablety nebo polštářku a praktické plastové pytle zabraňují pronikání nežádoucí vlhkosti, která by tento produkt znehodnocovala.

bubliny

  • Ačkoliv se v podstatě jedná o chemické výrobky, není rozhodně na místě žádná obava o lidské zdraví, které by mohla poškodit.
  • Veškeré tyto produkty jsou v naprostém souladu s příslušnými normami a jsou tedy vhodné pro lidskou spotřebu.

Za jednu z nejkvalitnějších solí v rámci Evropy je považována ta, která pochází ze sousedního Německa. Tento produkt, který se používá pro výrobu tabletové regenerační soli https://www.chlorito.cz/tabletova-sul, je vyroben ze solí jedlých, které splňují nejpřísnější podmínky, jež jsou kladeny na kvalitu potravin. Tím pádem se tyto vlastnosti odrazí i na následném využití ve vaší změkčovací koloně tím, že zajistí dlouhodobý a kvalitní provoz.

Kvalitní produkt – dokonalý výsledek

Sůl je pro náš život prostě nepostradatelná. Setkáváme se s ní v mnoha podobách a doslova na každém kroku. Což platí zřejmě zejména v zimě, kdy si používáme i na posyp chodníků. Tady je ale možné ji někdy nahradit nějakým jiným posypovým materiálem.

mořská sůl

  • V případě zlepšování některých vlastností vody je ale nenahraditelná.
  • A aby svou funkci plnila opravdu na sto procent, pak je zapotřebí používat jen skutečně prvotřídní kvalitu.
  • Ta k nám přichází ze zemí Evropské unie (Středozemní moře) a z Portugalska (Atlantský oceán).

Správným dávkováním, které doporučuje výrobce, dosáhnete výsledků, o které jste usilovali.