Vytvořte si unikátní interiér

Asi každý z Vás se teď diví, že Vám nabízíme ručně tkané tapisérie do Vašich domácností a kanceláří, vždyť jde přece o něco, s čím se člověk běžně setkává na zámcích a hradech. Většinou jde o výjevy a zaznamenání nějaké historické události, ale tak tomu nemusí být vždy. I Vaše domácnost se může pyšnit ručně tkaným gobelínem na zdi, na kterém může být vyobrazeno Vaše oblíbené zvíře či třeba město nebo krajina, prostě cokoliv, co dotvoří Váš interiér.Naše společnost se už po léta zabývá nejen opravou historických tapisérií, ale také ručním tkaním originálních gobelínů. Jsme zde pro všechny. Našimi gobelíny si můžete vyzdobit jak Vaši kancelář, tak třeba hotel nebo Váš obývací pokoj. Je samozřejmě jen na Vás, jakou si zvolíte předlohu a v jakých barvách a také jakým stylem si přejete tento kobereček na zeď vytvořit. Vyjdeme Vám plně vstříc ve Vašich požadavcích.

Jak tedy vidíte, zhotovujeme originální a jedinečné tapisérie na zakázku a to za pomocí hned několika různých technik. Věnujeme se ručnímu tkaní tapisérií středověkou technikou, tak zvaným melírováním za pomocí vícebarevných nití. Dále se věnujeme ručnímu tkaní hladkých kilimových koberců rypsovou technikou podle výtvarných předloh a to jak na vertikálních tak v horizontálních stavech a nakonec také ručnímu vázání koberců jednodušších předloh na ručních stavech bez mechanického příhozu.


Jen nahlédněte k nám a podívejte se na ukázky naší práce a jistě i si oblíbíte tento druh dekorace, který dokonale dotvoří a doladí Váš interiér. Všude, kde nainstalujete naše tapisérie, si vytvoříte naprosto jedinečné a originální prostředí. Vytvořte si takové unikátní prostředí i u Vás doma a to díky našim uměleckým dílům. I u Vás doma si můžete připadat jako na zámku.