Zhubněte efektivně a jednou provždy


Povislé břicho, velké paže a nevzhledná stehna – to jsou problémy, které trápí tisíce žen. Zhubnout a udržet si váhu snů přeci není tak náročné, stačí vědět, jak na to. Zapomeňte předem na nejrůznějších diety, při kterých hladovíte, jíte pod svůj bazální metabolismus a celý den nemyslíte na nic jiného než na to, až si dáte večeři. Bílkovinová dietaje jiná, je plná chutného jídla a kvalitních proteinů, které dodají vašemu tělu vše, co je potřeba. I tak na ní ale zhubnete spousty kilogramů a co je nejlepší, svou novou váhu si hravě udržíte. Jak je to možné? Jak je možné dosáhnout kýženéhoúbytku váhy a předejít takzvanému jojo efektu, který je strašákem všech žen?
borůvky, ostružiny, maliny a meloun.jpg

Ketóza je základem úspěšného hubnutí

Pokud omezíte ze svého jídelníčku sacharidy a tuky, a naopak přidáte na množství konzumovaných bílkovin, tak to nebude trvat dlouho a vaše tělo se dostane do takzvané ketózy. Tento fyziologický stav je velmi žádoucí, protože vaše tělo přestane brát energii ze sacharidů, kterých má nedostatek, ale bude je brát z tuků, konkrétně z vašich tukových zásob, kterých se chce tak pracně zbavit. Jak vidíte, dává to smysl, je to logické a fyziologicky zcela snadno vysvětlitelné. Zapomeňte proto na zázračné způsoby, jak zhubnout, když je to tak jednoduché.
štíhlá blondýna.jpg

V kuchyni strávíte pár minut denně

Samozřejmě, že si můžete bílkovinovou stravu připravit i sami doma, avšak pokud si to chcete ještě více usnadnit, a hlavně se vyhnout začátečnickým chybám, tak můžete využít možnost zakoupit si předpřipravené pytlíky. Ze směsi, kterou obsahují, doma vykouzlíte chutné a zdravé jídlo během pár minut. Zapomeňte tedy na složité přemýšlení, co budete vařit, pracné vyvařování, a hlavně desítky minut umývání nádobí. Bílkovinová dieta ušetří vás čas a zbaví vás kil navíc. Zahajte cestu za postavou svých snů ještě dnes.